Ako nevesta s modrou krvou očarila na juhu Francúzska! Presne rok po svadbe svetu oznamuje…

Svoje „áno“ si vymenili v kostole v dedinke Bormes-les-Mimosas. Zaľúbenci svoju lásku spečatili dva razy. Najskôr si vystrojili civilný sobáš na luxemburskej radnici, následne už prišla na rad rozprávková svadba na juhu Francúzska.

Aktuálne sa manželia pochválili ďalšou veľkou novinkou, ktorú oficiálne oznámili na stránke aj Instagrame Luxemburského veľkovojvodstva. Sú z nich rodičia ich prvého spoločného potomka.

Svadba princa Carla Philipa a princeznej Sofie...

Svadba kráľa Felipeho a Letizie Ortiz v roku 2004.

33-ročná princezná Alexandra priviedla na svet dievčatko, ktoré dostalo meno Victoire. Správu zverejnil luxemburský veľkovojvoda Henri (69) a jeho manželka Maria Teresa (68). „Veľkovojvoda a veľkovojvodkyňa majú veľkú radosť z toho, že môžu oznámiť narodenie svojej vnučky Victoire. Je prvým dieťaťom ich dcéry Alexandry a zaťa Nicolasa, narodila sa v utorok 14. mája v Paríži. Matka a dieťa sú v poriadku.“

Pozor Aktualita:  Na Kysuciach sa zrazil vlak s osobným autom

Princezná Alexandra bola pred rokom očarujúca nevesta, na svoj veľký deň zvolila krémovo biele saténové šaty od Elieho Saaba. Svadobná róba zaujala aj hravými volánikmi a dlhou vlečkou. Vzhľad kráľovskej nevesty dotváral tylový závoj zdobený drobnými kvietkami, trblietavá čelenka, ktorá bola darom od jej mamy a takisto perlové náušnice.

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy
….