Jej nahé zábery pre francúzsky módny magazín spôsobili pred rokmi ošiaľ! Ako čerstvá 60-nička žiari v Cannes, ale zavítala už aj na Slovensko

Emmanuelle Béart sa ako členka festivalovej poroty prešla po červenom koberci otváracieho ceremoniálu festivalu v Cannes. Na jeho 77. ročníku o Zlatú palmu zabojuje 22 snímok z európskej i hollywoodskej produkcie.

V záplave hollywoodskych aj európskych hviezd sa rozhodne nestratila ani slávna francúzska herečka Emmanuelle Béart. Na červenom koberci sa striedala s dámami ako Meryl Streep, Jane Fonda, Greta Gerwig a mnohými ďalšími (galéria dole).

Emmanuelle Béart v roku 2004.

Emmanuelle Béart vo filme Nathalie (2004).

Béart, ktorá sa v auguste stala oficiálne 60-ničkou, do sveta filmu vhupla už v 70-tych rokoch, ako tínedžerka sa objavila v niekoľkých snímkach. Pred kameru sa vrátila až po istej prestávke, kedy ju „objavil“ slávny Robert Altman. Na svojom hereckom konte má takmer 70 rolí, do sŕdc divákov sa zapísala nielen talentom, ale aj krásnou a fotogenickou tváričkou, ktorej dominujú plné pery a výrazné oči. Niekoľko desaťročí patrí medzi najobdivovanejšie herečky Francúzska.

Pozor Aktualita:  Priam neuveriteľný príbeh: K cystickej fibróze sa pridružila cukrovka, no Marcela sa teší z druhého synčeka: „U mňa je vždy všetko komplikované, iné ani nepoznám“

Ale poprask spôsobila aj svojím telom. Vo francúzskom vydaní magazínu Elle z mája 2003 sa Béart ako 39-ročná objavila nahá pred objektívom fotografky Sylvie Lancrenonovej, vďaka jej záberom sa celý náklad módneho magazínu vypredal za tri dni, čo z neho urobilo najpredávanejšie vydanie za dlhé roky jeho histórie.

V roku 2012 slávna francúzska hviezda zavítala aj na Slovensko. Organizátori 20. ročníka medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest ju ocenili cenou Hercova misia. Rodáčka z mesta Gassin je známa z filmov 8 žien (2002), Nathalie (2003) či Mission: Impossible (1996). Na pódium Art Film Fest vystúpila v tom čase ako 49-ročná a cenu si prevzala z rúk Petra Hledíka.

Pozor Aktualita:  Mýty o mužoch, ktoré ruinujú vzťahy aj lásku

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy
….