Podvodník takmer okradol ženu o 300 eur. Bratislavskí policajti upozorňujú na novú formu podvodu

BRATISLAVA: Bratislavskí policajti upozorňujú verejnosť na novú formu podvodov, s ktorou sa v uplynulých dňoch stretli na území Bratislavského kraja. Polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

Polícia priblížila, že podvodník vydávajúci sa za kamarátku poškodenej ju mal kontaktovať cez súkromnú správu na sociálnej sieti. Oznámil jej, že údajne vyhrala 900 eur prostredníctvom telefónneho operátora, avšak najprv musí platobnou kartou uhradiť 277,96 eura. Poškodená preto prostredníctvom mobilnej aplikácie poskytla informácie o svojej platobnej karte, následkom čoho o financie prišla a kartu jej zablokovali.

Pozor Aktualita:  Po jej scéne v Čeľustiach sa ľudia báli vkročiť do vody! Zomrela herečka, ktorá bola prvou obeťou desivého žraloka

Polícia v tejto súvislosti apeluje na ľudí, aby za žiadnych okolností neposkytovali žiadne údaje z platobnej karty, ako sú číslo karty, údaj o platnosti karty, CVV alebo prístupové heslá. „Ak vás kontaktuje spoločnosť, fyzická osoba, ktorú nepoznáte, prípadne poznáte, ale nemáte z toho dobrý pocit, máte pochybnosti – pýtajte sa, volajte známym a predovšetkým na číslo 158, keďže môže ísť o podvod,” dodala.

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy
….