AC Miláno s prvými bodmi v tohtoročnej edícii Ligy majstrov, Monaco si proti Belehradu schuti zastrieľalo

„Rossoneri“ vstúpili do súťaže prehrami s Liverpoolom i v Leverkusene a proti belgickému šampiónovi už nechceli na San Sire hazardovať so svojím menom.

Skóre duelu otvoril v 34. minúte Christian Pulisic, kapitán americkej reprezentácie zahrával rohový kop a nikto ho počas jeho letu do brány netečoval.

O šesť minút neskôr si Raphael Onyedika nedokázal ustrážiť loptu, v snahe ju zasiahnuť dal šľapák Tijjanimu Reijndersovi a putoval predčasne pod sprchy.

Bruggy však dokázali súpera zaskočiť v oslabení, keď nedlho po zmene strán Hugo Vetlesen dokázal na seba upútať pozornosť obrany a v šestnástke našiel voľného Kyrianiho Sabbeho, ktorý zamieril presne k žrdi.

Pozor Aktualita:  Veľký návrat do extraligy. Košice podpísali najproduktívnejšieho hokejistu minulej sezóny

SR Futbal NL 5. kolo Skalica Trnava TTX Čítajte viac Pohárový šok pre Skalicu, stopku jej vystavil druholigový tím z východu. V osemfinále narazí na mužstvo z hlavného mesta

Milánčania však napokon dokázali početnú výhodu využiť, keď sa dvakrát presadil Reijnders.

V oboch prípadoch holandský ofenzívny stredopoliar zužitkoval ideálne prihrávky z krídla do šestnástky, v 61. minúte od Noaha Okafora a o desať minút neskôr od Samuela Chukwuezeho.

Monačania neumožnili srbskému majstrovi získať prvý bod. Dvoma gólmi k tomu prispel japonský útočník Takumi Minamino, víťazný gól na 2:1 dal tesne pred prestávkou švajčiarsky zakončovateľ Breel Embolo.

Liga majstrov – ligová fáza, 3. kolo:

AC Miláno – FC Bruggy 3:1 (1:0)
Góly: 61. a 71. Reijnders, 34. Pulisic – 51. Sabbe, ČK: 40. Onyedika (Bruggy)

Pozor Aktualita:  Najhorší štart do sezóny za 35 rokov. United by sa mali hanbiť, kritizovala legenda Manchestru

AS Monaco – CZ Belehrad 5:1 (2:1)
Góly: 20. a 70. Minamino, 45.+4 Embolo, 54. Singo, 90.+7 Akliouche – 27. Ndiaye (z 11 m)

Načítavajú sa športové výsledky…

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy