Reklama u nás

 

Používame responzívny dizajn aj reklamy. Vašu reklamu tak uvidia užívatelia všetkých platforiem od PC po mobilný telefón. Reklamný priestor funguje s operačnými systémami iOS (iPhone, iPad) a Android. Cenník je nižšie vrátane ukážky umiestnenia.

Návštevnosť

Návštevnosť meriame prostredníctvom GSC (Google Search Console), tiež implementovaným softvérom na backendu denníka, ktorý meria údaje užívateľov z ČR aj zo zahraničia, a Google Analytics, ktorý meria takmer celý web. Máme tak prehľad odkiaľ návštevník prišiel, pomocou akého odkazu napr. z vyhľadávača seznam.cz, google, alebo sociálnych sietí, priamym zadávaním, alebo zo sociálnych sietí atp.

Priemerná denná návštevnosť je 760 návštevníkov.

 

Názov služby

Cena za štvrťrok

Pre reklamu formou PR/SEO článku kontaktujte nás prosím e-mailom. Článok musí byť minimálne 5 rokov dostupný. 15€ za poskytnutie textu a obrázkov v prípade, že ich nedodáte. K tomu sa pridáva poplatok 5€ za publikáciu na 5 rokov. Celková cena je teda 20€ . Okrem toho, publikujeme zdarma na portáli seozdarma.cz.
Pre reklamu formou odkazovania (linkbuilding) Za 24 € vám poskytneme reklamu s odkazom na váš e-shop, web alebo blog.
Pre reklamu vo forme banneru 28 € vyrobíme reklamu, ak neposkytnete vlastný materiál.

Podporované reklamné formáty

 

1.Odkazy:

Jak to funguje: Kliknutím na reklamu sa užívateľ priamo presmeruje na webové stránky klienta. Vložíme odkazy do zdrojov článkov a generujeme až 600 odkazov denne. Spätné odkazy sú platné 20 dní, potom sa generujú ďalšie podľa vámi zvoleného obdobia.

Odkazy varianta 2 – Odkazy umiestnené vpravo v sekcii “Vaše spätné odkazy”, za cenu 72 € / rok.

2.PR článok:

Upútavka vo formáte hypertext + vlastné podklady pre PR článok umiestnený na našom serveri:

  • text do rozsahu A4 + približne 2 obrázky + url stránky klienta (nepovinné) Ako to funguje: Kliknutie na reklamu vedie na URL v rámci našich serverov, z textu článku sa užívateľ preklikne na server klienta/zákazníka. Počet kliknutí na upútavke vášho PR článku je počas doby publikovania minimálne 5 rokov neobmedzený. Na našich stránkach je text označený ako “reklama” alebo “komerčné oznámenie”. PR – nemažeme, sú trvalé vrátane odkazov, platí sa len jednorazovo po schválení redakciou.

Umiestnenie v sekcii PR možno zvýrazniť a bude tak po 30 dní navyše na hlavnej stránke (bude sa zobrazovať na hlavnej stránke) + 9 €/mesiac.

3. Bannery:

Obrázok min. 300 x 250 px (jpeg, png, jpg, webp) môže byť s textom aj bez, odkaz ideálne.
Ako to funguje: kliknutie z obrázku priamo na váš web, eshop, produkt, affiliate. Dĺžka zobrazenia závisí na období, ktoré ste si zvolili. Umiestnenie vizuálne nižšie a čísla, priestor je obmedzený na 1 kus banneru pre tých prvých z vás, výhoda voľby (čísla), kde ho chcete nechať umiestniť.

 

Kontaktujte nás (klik) prostredníctvom formulára tu, uveďte, o aký typ máte záujem, ozveme sa vám a ponúkneme možnosti.