Redakcia

Kdo tvorí redakci?

Vznikli sme v roku 2021 ako informačný rozcestník z dôveryhodných zdrojov s možnosťou vkladania reklamy. Mediálne nás zastupuje zahraničný subjekt, pre ktorého spravujeme tento informačný magazín. Určite si tu môžete vybrať ideálnu cenu reklamy. Naše stránky, na rozdiel od iných, neobsahujú clickbait reklamy, ale iba reálne vaše logá, firmy, združenia.

 

Viacej informácií nájdete tu v sekcii “O nás”.

Predovšetkým naši redaktori, ktorými sa môžete stať aj vy, ak zastupujete napríklad obec, mesto, záujmové združenie, kroužok, kultúrne združenie. Ponúkame vám bezplatne možnosť zverejnenia pozvánky s textom, obrázkom, videom, dôležitým upozornením alebo podobnými informáciami z vašej oblasti.

Deník Pravda Je to informačný rozcestník, kde nájdete úryvky rôznych článkov s priamymi odkazmi na zdroj. Naši redaktori sa starajú hlavne o vaše potreby. PR články a také o vaši reklamu.

Deník Pravda Vychádzame z voľne dostupných dôveryhodných zdrojov z českých aj slovenských médií a využívame len úryvky, ktoré nie sú v rozpore s autorským právom. Ak nájdete celý článok, ide o PR článok (reklamné sdelenie) alebo článok, ktorý nám autor dovolil publikovať vrátane odkazu na neho (zdroj).

Informacie:

Dodavateľom obsahu serveru denikpravda.sk sú perexy jedná sa o jedny z najdôveryhodnejších spravodajských RSS kanálov s vždy zverejneným odkazom na zdroj. Ak nesúhlasíte s využitím vášho RSS kanálu na našom portáli, kontaktujte prosím redakciu, ktorá odstráni zdroj RSS vrátane odkazov na vás a perex.

To môže byť vhodné pre rôzne informačné smery. Články sú tiež zdieľané na Facebooku, kde majú ďalší dosah, prípadne ich môžu návštevníci zdieľať pomocou tlačidla pod článkom.

Aktuálne redakci tvoria:

Kontakt na redakci:

Šéfredaktor: Karel Janovský (zaoberá sa aj záležitosťami s editori) E-mail: [email protected]

Kontakt na inzerciu, PR, bannery:

Copywriterka: Jana Zápotocká (zodpovedá za vašu reklamu) E-mail: [email protected]

kontaktní formulár více v sekci ” reklama u nás“.

  • Šéfredaktor(ka) je zodpovedný(á) za obsah editorov vrátane korektúr textov.

 

Poděkovanie editorom:

pán Rudolf Plíhal, pán Ivan Novák, pani Michaela Hradilová