AC v ceste za troma bodmi nezastavilo ani vylúčenie, Juventus zachránil vlastenec Lazia

Jediný gól zápasu strelil už v 13. minúte Samuel Chukwueze. V 29. minúte dostal červenú kartu domáci stredopoliar Tijjani Reijnders, no Udinese nedokázalo využiť početnú výhodu.

V nadstavenom čase sa hostia radovali z vyrovnania, ale gól Christiana Kabaseleho neplatil pre ofsajd, ktorý odhalil VAR.

Hráči FC Janov a FC Bologna remizovali 2:2. Hostia viedli od 56. minúty 2:0, no útočník domácich Andrea Pinamonti dvoma gólmi zariadil deľbu bodov. Pre Bolognu to bola už šiesta remíza vo ôsmom zápase sezóny. Janov ňou ukončil sériu troch prehier.

Nerozhodný výsledok sa zrodil aj v zápase AC Como – Parma Calcio, keď oba tímy raz skórovali v prvom polčase.

Pozor Aktualita:  Basketbalový sviatok v Prievidzi. Na Hornú Nitru mieri tím, o ktorom nedávno iba snívali pri obrazovke