Dráma na východe, Košice prišli o body v samom závere, na konci zápasu udrela aj Dunajská Streda

Dunajskej Strede patrí v neúplnej tabuľke tretia priečka s 13 bodmi, Skalica nazbierala iba tri body za remízy a je posledná.

Hostí poslal do vedenia v 15. minúte kapitán Matej Trusa. Krátko pred prestávkou ešte dokázali domáci vyrovnať zásluhou Daviho Alvesa.

Košice, MŠK Žilina Čítajte viac Dramatický súboj Košíc so Žilinou sme sledovali ONLINE

Skaličania prišli o cenný bod v úplnom závere stretnutia, keď po zaváhaní Nagya rozhodol Redžič.

Ten istý hráč ešte poistil triumf DAC-u v tretej minúte nadstaveného času druhého dejstva.

Niké liga – 8. kolo:
MFK Skalica – FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:3 (1:1)
Góly: 45.+2 Alves – 15. Trusa, 90. a 90.+3 Redžič. Rozhodovali: Marhefka – Bednár, Kmec, ŽK: Matejov – Bajo
Skalica: Junas – Morong, Hradecky, Podhorin, Černek – Mášik, Alves (73. Vlasko), M. Nagy – Leginus (85. Sheun), Fábry (56. Gaži), Matejov (85. Yao)
DAC: Popovič – Ortiz (85. Szendrei), Kačaraba, Brunetti, Mendez (46. Andzouana) – Ramadan (66. Tuboly), Bajo, Herc – Trusa, Bassey (46. Redžič), Bösze (46. Yapi)

Pozor Aktualita:  Anglie má v dívce nevídaný klenot. V království ale čelí nechutnému rasismu

MŠK Žilina na ihrisku FC Košice vydoloval výhru 2:1. O svojom triumfe rozhodli v závere, keď v poslednej desaťminútovke otočili z 0:1 na 2:1.

Domáci išli do vedenia už v 6. minúte, keď Medved zúročil prihrávku Galloviča. Košičania držali nádejný výsledok do 84. minúty.

V nej Káčer odcentroval a Minárik hlavičkou prekonal Šípoša – 1:1. Košičania napokon nezískali ani bod, keďže striedajúci Kopásek si po Iľkovej prihrávke poradil s domácim hráčom a zvnútra šestnástky upravil na 1:2.

Niké liga, 8. kolo:
FC Košice – MŠK Žilina 1:2 (1:0)
Góly: 6. Medved – 84. Minárik, 90.+4 Kopásek. Rozhodcovia: Kišš – Hancko, Jekkel, ŽK: Niarchos – Káčer, Kaprálik
Košice: Šípoš – Kružliak, Krivák (85. Gorosito), Jakubko – Fabiš, Gallovič, Takáč (73. Dos Santos), Magda – Fašok – Medved, Niarchos (88. Miljanič)
Žilina: Belko – Minárik, Hubočan, Ndjeungoue – Hranica (46. Kopásek), Gidi (72. SAuer), Káčer, Bari (81. Badjie) – Kaprálik, Aljagič (63. Bille), Ďuriš (63. Iľko)

Pozor Aktualita:  Nie je čas na spory, musíme spojiť sily na záchranu. Povodne spustošili aj slávne Čunovo, pod vodou sú trate aj kancelárie

KFC Komárno si víťazstvom nad AS Trenčín 2:1 pripísalo už tretie víťazstvo v novom ročníku, po ktorom má ligový nováčik na konte 9 bodov a poskočil na priebežné 5. miesto tabuľky.

Hrdinom domáceho tímu bol útočník Patrik Voleský, ktorý strelil oba góly.

KFC Komárno – AS Trenčín 2:1 (1:1)
Góly: 18. Voleský, 63. Voleský – 35. Bariš (11 m). Rozhodcovia: Choreň – Štofik, Juhos, ŽK: Sluka, Šmehyl – Katič, Bariš, Zorič Komárno: Trefil – Diviš, Pillár, Rudzan, Sluka (62. Bayemi) – Ožvolda (72. T. Németh), Žák – Šmehyl, Špyrka (62. Ganbold), Tamás (72. Špalek) – Voleský (84. Tóth)
Trenčín: Katič – Bagin (81. Donkor), Bondarenko, Stojsavljevič (65. Skovajsa), Holúbek – Ben Sallam – Djerlek (81. Zorič), Bariš (65. Hájovský) – Uchegbu (41. Sunday), Ibrahim, Šefčík

Načítavajú sa športové výsledky…

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy