Mallorca v bráne s Greifom prehrala na pôde Espanyolu, Valjent bol na lavičke

Villarreal zostal na tretej priečke, na dvojicu pred sebou stráca štyri body. Góly domácich zaznamenali Federico Valverde a Vinicius Junior.

Mallorca prehrala na pôde Espanyolu Barcelona 1:2. Za hostí odchytal celý zápas Dominik Greif. Slovenský brankár prvýkrát inkasoval v 18. minúte, keď ho hlavičkou zblízka prekonal Marash Kumbulla.

Po prestávke potom nestačil na prudkú prízemnú strelu Jofreho Carrerasa. Hostia dokázali už len skorigovať výsledok zásluhou Antonia Railla.

weiss slovan Čítajte viac Prečo Weiss junior končí kariéru? Po Kmotríkovi prehovoril aj klubový lekár. Jeho slová mnohých prekvapia

Druhý slovenský legionár v službách Mallorky Martin Valjent do hry nezasiahol, obranca sledoval zápas z lavičky náhradníkov. Klub z Baleárskych ostrovov vyšiel po troch víťazstvách tentoraz bodovo naprázdno a v tabuľke je priebežne na 7. mieste, Espanyol naopak ukončil sériu troch prehier a poskočil na 12. priečku.

Pozor Aktualita:  Čechom zariadil výhru dvojgólový Chorý, Maďari doma zaskočili favorita. Ukrajincov nasmeroval k triumfu Mudryk

V ďalšom stretnutí Getafe remizovalo s Osasunou 1:1. Celta Vigo zastavila sériu troch zápasov bez víťazstva a uspela na pôde posledného tímu tabuľky UD Las Palmas 1:0. Tím z Galície pritom hral vyše polhodinu bez dvojice vylúčených hráčov Ilaixa Moribu a Iaga Aspasa. O jediný gól sa postaral v 28. minúte Borja Iglesias.

La Liga – 9. kolo

Espanyol Barcelona – RCD Mallorca 2:1 (1:0)
Góly: 18. Kumbulla, 47. Carreras – 68. Raillo
/D. Greif odchytal celý zápas, M. Valjent (obaja Mallorca) na lavičke náhradníkov/

Getafe CF – Osasuna Pamplona 1:1 (1:0)
Góly: 21. Yildirim – 60. Budimir

UD Las Palmas – Celta Vigo 0:1 (0:1)
Gól: 28. B. Iglesias, ČK: 54. Moriba po 2. ŽK, 56. Aspas (obaja Celta) po 2. ŽK

Pozor Aktualita:  Haraslín prihral na gól, ale Sparta vo veľkom pražskom derby nestačila na Slaviu

Real Valladolid – Rayo Vallecano 1:2 (0:0)
Góly: 51. Amallah – 57. a 80. De Frutos

Real Madrid – Villarreal CF 2:0 (1:0)
Góly: 14. Valverde, 73. Vinicius Junior

Načítavajú sa športové výsledky…

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy