Mesto Košice ako prvé na Slovensku s úverom 20 miliónov eur od EIB a grantom z EÚ

Mesto Košice dnes v Historickej radnici podpísalo s Európskou investičnou bankou (EIB) finančnú zmluvu o rámcovom úvere do výšky 20 miliónov eur so splatnosťou 21 rokov. K úveru získalo mesto aj grant Európskej únie vo výške 4,27 milióna eur z Úverového nástroja pre verejný sektor (Public Sector Loan Facility alebo PSLF), ktorý je súčasťou Mechanizmu spravodlivej transformácie. Košice sa stávajú prvým mestom na Slovensku, ktoré takúto kombinovanú podporu získalo.Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete ziskat viac :+150 EURO
….

Pozor Aktualita:  Čína predstavila svoj vlastný "Mythos". Začína nová éra digitálnych pretekov v zbrojení?