Nováčik dostal na východe lekciu. Trenčín zasa padol

Pripísali si štvrté víťazstvo z uplynulých piatich stretnutí. Žilinčania nedokázali nadviazať na predchádzajúce dve výhry proti Košiciam a Slovanu.

Tipos extraliga – 6. kolo:

HK Dukla Ingema Michalovce – Vlci Žilina 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)

• Góly: 8. Bodák (Daugaviňš, Krastenbergs), 15. Fominych (Rockwood, Svitana), 27. Vašaš (Solenský), 35. Krastenbergs (Daugaviňš, Johnson), 47. Rönni (Rockwood), 58. Valach – 4. Mucha (Gachulinec, Koyš). Rozhodcovia: Kocúr, Snášel – Tomáš, Bogdaň, vylúčení: 5:3 na 2 min, navyše Valach 5+DKZ za bitku – Ďakov 5+DKZ za bitku, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 2523 divákov
  • Michalovce: Glosár – Bodák, Slováček, Drgoň, Cibák, Pišoja, Meliško, Jasečko – Daugaviňš, Rockwood, Krastenbergs – Svitana, Johnson, Pu – Fominych, Rönni, Valach – Kabáč, Solenský, Vašaš
  • Žilina: LaCouvée – Pobežal, Tourigny, Rajnoha, Gachulinec, Ďakov, Holenda – Kolenič, Jones, Mucha – Lukosevicius, Walega, Bezúch – Varga, Mráz, Fejes – Rojko

7 Pálffy Čítajte viac Legendárny brankár Brodeur priznáva, že nemal rád Žigmunda Pálffyho. Uviedol niekoľko dôvodov

Trenčínu sa naďalej nedarí

Hokejisti Banskej Bystrice zdolali na domácom ľade Duklu Trenčín 2:1, keď o výhre rozhodli dvoma gólmi Bouchera v prvej tretine.

Hostia po nich striedali brankára Valenta za Melicherčíka, no na zisk prvého bodu v sezóne im to nestačilo.

Domáci dvoma gólmi Bouchera vyhnali v 13. minúte z bránky Valenta a následne sa im už Melicherčíka medzi žrďami nepodarilo prekonať.

V druhej tretine nevyužili ani štyri presilovky v rade. V tretej inkasovali v oslabení z hokejky Baláža, avšak záver duelu zvládli, aj keď Trenčín odvolal brankára a hral v šestici.

Pozor Aktualita:  Montreal potvrdil prognózy o zranení slovenského útočníka, Slafkovský vynechá najbližšie zápasy. Ako dlho bude mužstvu chýbať?

HC MONACObet Banská Bystrica – HK Dukla Trenčín 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

• Góly: 1. Boucher (Chicoine, Voyer), 14. Boucher (Bíreš, Wedman) – 48. J. Baláž (Josling, Cardwell). Rozhodcovia: Baluška, T. Orolin – M. Orolin, Ordzovenský, vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 2051 divákov.
  • Banská Bystrica: Hrachovina – Scarlett, Chicoine, Zeleňák, Žabka, Michalčin, D. Stránský, Česánek – Petriska, Boucher, Voyer – Adams, Wedman, R. Faith – Výhonský, Bíreš, Tomka – A. Stránský, Čunderlík, Matoušek
  • Trenčín: M. Valent (14. Melicherčík) – Cardwell, Macejko, Hatala, Schmiemann, Hlaváč, Starosta, T. Bokroš, D. Hudec – Green, J. Baláž, Ahl – Josling, Stapley, Záborský – Sojčík, Bortňák, Leskinen – T. Tomík, Dej, Krajčovič

SR hokej finále SP Vlci Žilina Humenné ZAX Čítajte viac Chamtivosť Slovákov? Mali nereálne požiadavky, rokovania stroskotali. Baráž? Uzavretie súťaže nestačí, vraví šéf extraligistu

Spišiaci v závere zápas obrátili

Hokejisti HK Spišská Nová Ves zvíťazili nad HK 32 Liptovský Mikuláš 4:3 po predĺžení. Víťazný gól strelil v 62. minúte Zack Andrusiak, ktorý skompletizoval svoj prvý hetrik v najvyššej slovenskej súťaži.

Liptáci siahali po prvom víťazstve, v zápase trikrát tesne viedli, no práve Andrusiak v 59. minúte vyrovnal v presilovke počas hry domácich bez brankára.

Spišiaci dosiahli štvrté víťazstvo za sebou a po šiestich zápasoch majú na konte 13 bodov. Liptovský Mikuláš naďalej čaká na prvý triumf, na predposlednom mieste tabuľky má dva body. V drese domácich debutoval útočník Stephen Harper, v tíme hostí prvýkrát nastúpil útočník Roman Žitný.

Pozor Aktualita:  Vydarená premiéra zvučnej posily. Pánik potiahol Slovan k vysokej výhre nad Popradom

HK Spišská Nová Ves – HK 32 Liptovský Mikuláš 4:3 pp (1:1, 1:1, 1:1 – 1:0)

• Góly: 3. Rapáč (Fort, Majdan), 34. Andrusiak (MacKinnon, Ford), 59. Andrusiak (MacKinnon, Ford), 62. Andrusiak (Harper) – 2. Chmielewski (Taylor), 26. Tkáč (Foote, Hraško), 55. Quince (Gerlach). Rozhodcovia: Žák, Klejna – Frimmel, Stanzel, vylúčení: 1:5 na 2 min., presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 2134 divákov
  • Spišská Nová Ves: Valluš – Ališauskas, Žiak, MacKinnon, Romaňák, Valach, Groch – Rapáč, Ford, Majdan – Števuliak, Chlán, Hannoun – Harper, Drábek, Andrusiak – Vandas, Myklucha, Džugan
  • Liptovský Mikuláš: Fitzpatrick – Foote, Hraško, Taylor, Mezovský, F. Fekiač, Lalík, S. Barcík, Štrbáň – Gerlach, Quince, Avcin – Žitný, Sukeľ, Réway – Tkáč, Uhrík, Chmielewski – Žilka, Vankúš, Vojtech – Šandor

Pánik Slovan Čítajte viac Roky sa so slovenskými novinármi nerozprával. Pánik prelomil mlčanie, pri debute za Slovan mu chýbala jedna vec

V predĺžení rozhodol Pollock

Hokejisti HC Košice vyhrali v piatkovom zápase 6. kola Tipos extraligy nad HKM Zvolen 2:1 po predĺžení. Víťazný gól strelil v 62. minúte útočník Brett Pollock.

Pre Košičanov to bol prvý domáci zápas v sezóne, keďže v jej úvodeprebiehala rekonštrukcia Steel Arény. Košičania sú naďalej jediný tím, ktorý bodoval v každom z doterajších zápasov. Zvolen prehral tretí duel za sebou.

HC Košice – HKM Zvolen 2:1 pp (0:0, 1:1, 0:0 – 1:0)

• Góly: 40. Mikúš (Chovan, Petráš), 62. Pollock (Petráš) – 27. Senčák (Macek, Bindulis). Rozhodcovia: Krajčík, Novák – Pribula, Knižka, vylúčení: 3:1 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, 4368 divákov
  • Košice: Riečický – Parlett, Teves, Ferenc, Gildon, Šedivý, Deyl, Mitro – Petráš, Chovan, Mikúš – Martel, Pollock, Jääskeläinen – Bartánus, Krivošík, Lamper – Rogoň, Havrila, Repčík
  • Zvolen: Kantor – Bindulis, Halbert, Beňo, Oligny, Sládok, Robertson, Hudec – Hecl, Sheehy, Kudrna – Mišiak, Olson, Kukuča – Zuzin, Marcinek, Bondra – Senčák, Jendek, Macek – Gron
Načítavajú sa športové výsledky…

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy