Ofenzívne trio Realu malo svoj deň, v druhom polčase sfúklo Espanyol. Girona prehrala druhý zápas za sebou

Real Madrid začal potvrdzovať pozíciu favorita až po zmene strán. V prvom polčase mal hernú aj streleckú prevahu, no bez gólového efektu.

Útočník hostí Jofre Carreras z ostrého uhla poslal loptu pred bránu, no brankár Thibaut Courtois si ju zrazil za chrbát – 0:1. Real to naštartovalo a Carvajal z podobnej situácie po hodine hry vyrovnal.

V 75. minúte nepokrytý Rodrygo využil center Viniciusa, ktorý krátko na to vyťažil z prihrávky Mbappeho a Madrid viedol už 3:1. Na konečných 4:1 uzavrel v 90. minúte Mbappe, keď skóroval z penalty.

neymar, mbappé Čítajte viac Hrať s ním je peklo, katastrofa. Neymar varoval brazílske hviezdy Realu Madrid pred Mbappém

Pozor Aktualita:  Po nehode svojho syna ho našli v bezvedomí. Pérezovho otca museli odviesť do nemocnice

Hráči FC Valencia dosiahli v 6. kole prvé víťazstvo v sezóne, keď na domácom ihrisku zdolali FC Girona 2:0. O svojom triumfe rozhodli dvoma gólmi v rozpätí 56. a 58. minúty.

Vedenia sa ujali po vlastnom góle Juanpea, krátko na to Dani Gomez upravil na 2:0. Girona prehrala v druhom zápase po sebe.

Hráči Realu Valladolid a Realu Sociedad San Sebastian remizovali 0:0. Oba tímy natiahli sériu bez víťazstva na päť zápasov.

La liga, 6. kolo:
Real Valladolid – Real Sociedad San Sebastian 0:0

CA Osasuna – UD Las Palmas 2:1 (1:1)
Góly: 39. Budimir (z 11m), 60. Oroz – 41. Moleiro

Pozor Aktualita:  Po slovním střetu přišel náraz i na ledě. Zápas byl speciální ve všem, přiznal Ryšavý

FC Valencia – FC Girona 2:0 (0:0)
Góly: 56. Juanpe (vl.), 58. Gomez

Real Madrid – Espanyol Barcelona 4:1 (0:0)
Góly: 58. Carvajal, 75. Rodrygo, 78. Vinicius Junior, 90. Mbappe (11 m) – 54. Courtois (vl.)

Načítavajú sa športové výsledky…

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy