ONLINE: Pomôžu Estónci Slovákom? Hostia silných Švédov

Estonsko
Fotbalisté z této pobaltské země se po třech odehraných zápasech nacházejí na třetí příčce tabulky první skupiny Ligy C. Z tria duelů vytěžili Estonci tři body, a to za poslední domácí výhru nad Ázerbájdžánem. Naopak výběry Slovenska a Švédska už jednou svěřence kouče Henna o body obraly.
Jak jsem už zmínil, v posledním utkání se Estonci na domácí půdě utkali s Ázerbájdžánem. Do střetnutí sice vstoupili lépe hráči z oblasti Kavkazu, ale jako první se prosadili domácí, když Ioan Yakovlev prošel až k hostujícímu brankáři, udělal mu kličku a zakončil do prázdné branky. V závěru poločasu sice vyrovnal z penalty ázerbájdžánský Bajramov, ale o minutu později vrátil Estonsku vedení křídelník Siňavskij, kterého čeští fanoušci důvěrně znají, neboť už několikátou sezonu působí v prvoligovém Slovácku. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, skóre se znovu měnilo až v 71. minutě, kdy zvýšil vedení domácích Rocco Shein a hosté najednou prohrávali o dvě branky. Domácí hráči poté dokázali závěr zápasu poctivě ubránit a po výhře 3:1 si připisují premiérové tři body do tabulky.

Pozor Aktualita:  Francúzsko je ti ľahostajné, vráť pásku, kritizujú Mbappého. Novinári ho pristihli, ako "odpočíval" v čase zápasu

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy