ONLINE: V minulej sezóne sa z výhry netešil ani jeden. Zrodí sa v zápase Ružomberka s DAC opäť remíza

V centre dolného Liptova budeme sledovať duel jedenásteho kola Niké ligy medzi Ružomberkom a Dunajskou Stredou.

Pred reprezentačnou prestávkou privítali hostia z Dunajskej Stredy na svojom štadióne Žilinu, ktorej po góloch Adriána Kaprálika, Jána Minárika a Dávida Ďuriša podľahli 0:3. DAC sa momentálne v neúplnej tabuľke Niké ligy nachádza so štrnástimi bodmi na štvrtom mieste. Jeden bod stráca na tretiu Trnavu. Naopak, od piatych Košíc aj šiesteho Ružomberka ho delia dva body.

Domáci Ružomberčania v minulom kole prehrali v Košiciach 1:2. Následne využili prestávku na odohranie tretieho kola Slovnaft Cupu, v ktorom postúpili po výhre nad Podkonicami 3:2. V ligovej tabuľke im s dvanástimi bodmi patrí priebežná šiesta pozícia, pričom majú na svojom konte rovnaký počet bodov ako piate Košice. Na aktuálneho súpera, štvrtú Dunajskú Stredu, strácajú dva body. Pri pohľade na dol ich rovnako dva body delia od Banskej Bystrice. Oproti Košiciam aj Dukle majú Liptáci, rovnako ako aj futbalisti zo Žitného ostrova, k dobru jedno meranie síl.

Pozor Aktualita:  ONLINE: Red Bull vs. McLaren, Verstappen proti Norrisovi. Kto ovládne Veľkú cenu USA?

V minulej sezóne išlo medzi týmito dvomi súpermi o veľmi vyrovnané stretnutia, ktoré sa v Niké lige vo všetkých štyroch prípadoch skončili remízami. Trikrát zhodne 1:1 a raz 0:0. Okrem toho na seba narazili tieto kluby počas uplynulého ročníka aj v štvrťfinále Slovnaft Cupu, pričom Ruža sa tešila z postupu do semifinále po výhre na juhu Slovenska 1:0.

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy