Prvá prehra Slavie, rozhodol hviezdny Williams. Mourinho úspešný proti svojmu bývalému klubu, Lazio stále na čele

Stopercentní sú po troch kolách EL hráči Lazia Rím, ktorí sú na čele tabuľky s deviatimi bodmi pred Tottenhamom Hotspur a RSC Anderlecht.

„Červení diabli“ viedli v Istanbule od 15. minúty po góle Christiana Eriksena. Krátko po zmene strán dokázal vyrovnať domáci útočník Youssef En Nesyri.

Mužstvo z Old Traffordu zaznamenalo tretiu remízu v tohtoročnej edícii EL, bez prehry je naďalej aj Fenerbahce, ktorého kouč Jose Mourinho sledoval duel od 58. minúty iba z tribúny.

Na čele sa udržali hráči Lazia Rím, ktorí zvíťazili na ihrisku Twente Enschede 2:0. Účastník Serie A hral od 11. minúte proti desiatim po tom, čo videl červenú kartu domáci brankár Lars Unnerstall.

athletic bilbao, slavia Čítajte viac Zápas Európskej ligy Bilbao – Slavia sme sledovali ONLINE

Ešte pred prvou prestávkou rozhodol duel Pedro Rodriguez a triumf „biancocelesti“ poistil v 87. minúte Gustav Isaksen.

Hráči Viktorie Plzeň remizovali na ihrisku gréckeho PAOK Solún 2:2. Tretí tím uplynulého ročníka českej najvyššej súťaže stratil v závere stretnutia dvojgólové vedenie.

Domáci dokázali potrestať vylúčenie Sampsona Dweha a po góloch Tarika Tissoudaliho a Rahmana Babu získali svoj prvý bod v tomto ročníku.

Český zástupca má na konte tri remízy, od 60. minúty hral v drese hostí aj slovenský krídelník Erik Jirka.

Pozor Aktualita:  ONLINE: Slovan dostal štvorku. Sparta vyzýva Manchester City. Ako obstojí?

Manchester City Čítajte viac Aj Sparta pocítila obrovskú silu City. Dostala ešte väčší výprask ako Slovan

Prvú prehru v novom ročníku zaznamenal český vicemajster Slavia Praha. „Zošívaní“ prehrali v španielskom Bilbau 0:1 po góle Nica Williamsa.

Bez prehry je naďalej Ajax Amsterdam. Najúspešnejší holandský klub triumfoval na pôde FK Karabach 3:0. Výrazne k tomu dopomohlo, že domáci hrali od 15. minúty bez vylúčeného Julia Romaa.

Početnú výhodu využil po polhodine hry Kenneth Taylor, ku ktorému sa v závere pridali Wout Weghorst a Chuba Akpom. Ajax má po troch dueloch na konte sedem bodov.

Matěj Jurásek Čítajte viac Slavia bez Schranza začala púť novou Európskou ligou víťazne, Manchester sklamal. Porto nezvládlo zápas v Nórsku

Rovnaký počet má aj Eintracht Frankfurt, ktorý po remíze a víťazstve potvrdil úlohu favorita s lotyšským RFS Riga, zdolal ho 1:0 gólom Huga Larssona.

Identickú bilanciu má aj dánsky FC Midtjylland po víťazstve nad Royale Union Sain-Gilloise 1:0.

Prvý trojbodový zápis zaznamenali hráči AS Rím, ktorí zdolali Dynamo Kyjev 1:0. Ako jediný sa presadil v 23. minúte proti svojim krajanom ukrajinský útočník Arťom Dovbyk, ktorý premenil pokutový kop. Dynamo je po troch dueloch bez bodu a streleného gólu.

Pozor Aktualita:  V Česku mi hádzali polená pod nohy, tu si ma vážia. Majster sveta bude reprezentovať Slovensko

3. kolo ligovej fázy EL:
Athletic Bilbao – SK Slavia Praha 1:0 (1:0)
Góly: 33. N. Williams

FC Porto – TSG 1899 Hoffenheim 2:0 (1:0)
Góly: 45.+2 Djalo, 75. Samu

FC Twente Enschede – Lazio Rím 0:2 (0:1)
Góly: 35. Pedro, 87. Isaksen. ČK: 11. Unnerstall (Twente)

Fenerbahce Istanbul – Manchester United 1:1 (0:1)
Góly: 49. En Nesyri – 15. Eriksen

Malmö FF – Olympiacos Pireus 0:1 (0:1)
Góly: 30. El Kaabi

Olympique Lyon – Besiktas Istanbul 0:1 (0:0)
Góly: 71. Fernandes

Glasgow Rangers – FCSB 4:0 (2:0)
Góly: 31. a 55. Černý, 10. Lawrence, 71. Igamane

RSC Anderlecht – Ludogorec Razgrad 2:0 (0:0)
Góly: 67. Edozie, 90.+5. Dreyer. ČK: 30. Vidal (Ludogorec)

Tottenham Hotspur – AZ Alkmaar 1:0 (0:0)
Góly: 52. Richarlison (z 11 m)

AS Rím – FC Dynamo Kyjev 1:0 (1:0)
Góly: 23. Dovbyk (z 11 m)

Ferencváros Budapešť – OGC Nice 1:0 (1:0)
Góly: 15. Bombito (vlastný). ČK: 84. Rosario (Nice)

Eintracht Frankfurt – FK RFS Riga 1:0 (0:0)
Góly: 79. Larsson

FK Karabach – Ajax Amsterdam 0:3 (0:1)
Góly: 36. Taylor, 74. Weghorst, 77. Akpom. ČK: 16. Romao, 79. Cafarqulijev po druhej ŽK (obaja Karabach)

Maccabi Tel Aviv – Real Sociedad San Sebastian 1:2 (0:1)
Góly: 82. Turgeman – 19. Pacheco, 64. Gomez. ČK: 88. Davida (Maccabi) po druhej ŽK

FC Midtjylland – Royale Union Saint-Gilloise 1:0 (1:0)
Góly: 18. Diao

PAOK Solún – FC Viktoria Plzeň 2:2 (0:2)
Góly: 84. Tissoudali, 90.+3 Baba – 31. Havel, 39. Vydra. ČK: 70. Dweh (Plzeň) po druhej ŽK
/E. Jirka hral od 60. minúty, M. Tvrdoň (obaja Plzeň) bol na lavičke náhradníkov/

Pozor Aktualita:  Šéf HC Košice musel vysvetľovať podozrivú kauzu americkým vyšetrovateľom. Škoda mala presiahnuť milión eur

Načítavajú sa športové výsledky…

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy