Šesť zápasov, päť remíz. Trnava nevyhrala ani v Košiciach

Trnavčania sú aj po šiestich zápasoch bez prehry, päť z nich sa skončilo remízou. Košice majú na konte šesť bodov.

Hostia mali ideálny štart do zápasu po tom, čo sa Štetina dostal k priamemu kopu z 20 metrov a strelou k pravej žrdi prekvapil brankára Šípoša – 0:1.

Košičania reagovali zvýšenou aktivitou, veľkú šancu vyrovnať mal v 10. minúte Faško, ale zblízka neprekonal brankára Freliha.

Vladimír Weiss st. Čítajte viac Weiss je na tom posledné dni zle. Slovanisti sa hotujú na Ligu majstrov bez trénera

Domáci napokon vyrovnali ešte pred prestávkou, keď si Niarchos poradil s defenzívou hostí, z bránkovej čiary prihral nepokrytému Gallovičovi, a ten zblízka prekonal Freliha – 1:1.

Pozor Aktualita:  Zlomeniny lebky aj krku. Účastník MS vo futbale spadol z balkóna, na JIS-ke bojuje o život

Niké liga – 7. kolo:
FC Košice – FC Spartak Trnava 1:1 (1:1)
Góly: 43. Gallovič – 5. Štetina. Rozhodovali: Ruc – Vorel, Roszbeck, ŽK: Gallovič, Jakubko – Procházka, Jureškin, Kratochvíl, 5252 divákov.
Košice: Šípoš – Jakubko (72. Dos Santos), Kružliak, Innocenti – Fabiš, Gallovič (81. Takáč), Zsigmund, Magda – Faško – Medved, Niarchos (81. Miljanič)
Trnava: Frelih – Holík, Štetina, Ujlaky, Jureškin – Procházka, Zeljkovič, Kratochvíl (70. Ofori) – Daniel (90. Sabo) , Ďuriš, Azango (72. Pich)

Ruža uspela v oslabení

Futbalisti Ružomberka, ktorí boli od 62. minúty bez vylúčeného Alaxandra Seleckého, vyhrali v nedeľnom zápase 7. kola Niké ligy nad Podbrezovou 1:0. „Ruža“ je tak naďalej bez prehry a v neúplnej tabuľke si drží tretiu priečku, Podbrezová je predposledná.

Pozor Aktualita:  Davisov pohár? Ďakujem, neprosím. Tenisová hviezda dala prednosť futbalovému zápasu

Pod Čebraťom sa od začiatku zásluhou oboch tímov hral ofenzívny futbal. V 24. minúte prišla prvá gólovka, keď po prihrávke Martina Gomolu z bezprostrednej blízkosti hlavičkoval Samuel Lavrinčík a gólman hostí Adam Danko vytiahol reflexívny zákrok.

V 37. minúte Jan Hladík otvoril skóre vydarenou obaľovačkou. Selecký videl po faule na prenikajúceho Matej Grešáka červenú kartu, a tak Liptáci pokračovali s desiatimi mužmi. V nadstavenom čase bol ešte vylúčený, po druhej žltej karte, podbrezovský obranca Kristián Koštrna.

MFK Ružomberok – FK Železiarne Podbrezová 1:0 (1:0)
Gól: 37. Hladík. ŽK: Selecký, Luterán – Faško, Ďatko, Oravec, Koštrna. ČK: 62. Selecký – 90.+3. Koštrna. Rozhodovali: Kružliak – Košecký, Jánošík, 1024 divákov.
Ružomberok: Ťapaj – Gomola, Gabriel, Malý, Mojžiš (82. Köstl) , Selecký – Luterán (90+. Múdry), Lavrinčík – Hladík, Kelemen (62. Madleňák), Chobot (82. Tučný).
Podbrezová: A. Danko – Koštrna, Oravec, Mrva – Chyla (56. Talakov) – Ridwan, Ďatko (82. Slávik), Š. Faško (56. Deml), Grešák (72. Smékal) – Galčík, Juritka (46. Yirajang)

Načítavajú sa športové výsledky…

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy