Škorvánek chytá fazónu. Vychytal ďalšie čisté konto

Proti Litvínovu zneškodnil všetkých 23 striel hostí, ktorí prehrali 0:2. Hradec Králové dosiahol piate víťazstvo v rade a na priebežne tretí Litvínov stráca dva body.

Hráči HC Sparta Praha zvíťazili na ľade Třinca 3:2 po samostatných nájazdoch. V drese domácich skóroval útočník Miloš Roman. Ten bol napokon jediný slovenský hokejista, ktorý skóroval v piatkových zápasoch.

Po jednej asistencii si pripísali Juraj Mikuš z Vítkovíc, Róbert Lantoši, Martin Faško-Rudáš s Ryanom Petrovickým z Liberca, Kristián Pospíšil z Brna a Matej Paulovič z Pardubíc.

Hráči HC Motor České Budějovice zvíťazili na ľade HC Energie Karlovy Vary 2:1 po predĺžení. Víťazný gól strelil v 22. sekunde predĺženia Nick Olesen. Pre hostí to bola prvá výhra v sezóne na ľade súpera.

Hokej, NHL, bankrot Čítajte viac Zarábali obrovské sumy peňazí, ich vrecká však boli deravé. Ktoré hokejové hviezdy zostali na mizine?

Pozor Aktualita:  Vyčíňanie hurikánu Milton v USA: Bejzbalistom Tampy zobral veľkú časť strechy štadióna

Česká extraliga – 14. kolo:

HC Energie Karlovy Vary – Motor České Budějovice 1:2 pp (0:1, 1:0, 0:0 – 0:1)
Góly: 30. Mikyska – 6. Harris, 61. Olesen

HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha 2:3 pp a sn (2:1, 0:1, 0:0)
Góly: 8. Kurovský, 16. ROMAN – 12. Horák, 21. Hrabík, rozh. nájazd Horák

HC Vítkovice Ridera – HC Škoda Plzeň 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Góly: 4. M. Kalus, 22. Hašek (J. MIKUŠ), 57. Zdráhal, 60. Yetman – 48. Pšenička, 50. Schleiss

HC Olomouc – BK Mladá Boleslav 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Góly: 14. Doktor (Nahodil, Řezníček), 57. Musil, 60. Kohout – 53. Gewiese

Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
Góly: 29. Flynn (LANTOŠI), 59. Flynn, 52. Šedivý (FAŠKO-RUDÁŠ, PETROVICKÝ) – 13. Kos, 25. Davidson, 28. Zbořil (POSPÍŠIL), 55. Ščotka

Rytíři Kladno – HC Dynamo Pardubice 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Góly: 43. Filip – 9. Kaut (z tr. strieľania), 32. Vondráček (PAULOVIČ), 55. Červenka, 59. Kousal

Pozor Aktualita:  Z favoritov sa najviac vytrápil Ružomberok, zástupcovia najvyššej súťaže postupujú v pohári ďalej

Mountfield Hradec Králové – HC Verva Litvínov 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 34. Dmowski, 56. Batna
S. Škorvánek (Hradec) odchytal celý zápas

Krištof má prvý bod

Slovenský hokejista Michal Krištof sa v piatkovom zápase 15. kola najvyššej švajčiarskej súťaže podieľal asistenciou na víťazstve SC Langnau Tigers na ľade Fribourgu-Gottéron 3:2 po samostatných nájazdoch.

V 51. minúte prihral Harrimu Pesonenovi na vyrovnávajúci gól na 2:2.

Pre Krištofa to bol prvý bod od príchodu do Langnau, 31-ročný útočník v predošlých troch dueloch vo švajčiarskej NL nebodoval.

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy