TENIS ONLINE: Siniaková bojuje o semifinále, první set patří české hráčce

Kateřina Siniaková (48. na světě) připomíná parní válec. V prvním kole jí přichystal los Petru Martičovou. Chorvatce povolila pouze tři gamy. Za hodinu a pět minut bylo vymalováno. Olympijská vítězka ve smíšeném deblu své fanoušky napínala, protože využila až sedmý mečbol.

Druhá runda už byla o něco těžší a také delší. I když o čtrnáct minut. Narazila na šťastnou poraženou z kvalifikace Alyciu Parksovou. Američanku zdolala 6:1, 6:4. Suma sumárum. Dohromady za dvě utkání prohrála pouhých osm gamů. A především neztratila ani jeden svůj servis.

Pozor Aktualita:  ONLINE: Fuška pre Suslova s Dudom. Monza chce vo Verone ukončiť nekonečné čakanie na prvú výhru

Dnes bude mít další pokus. Cestu se jí pokusí zatarasit Bernarda Peraová. Ani hráčka, která figuruje na 79. místě světového žebříčku, se na turnaji v Kuang-čou nijak neunavila. Mezi nejlepší osmičku prošla po dvou hladkých výhrách. Nejdříve povolila jen tři gamy divoké kartě Alexandře Ealaové z Filipín. Poté dovolila pouze o jeden gam více domácí Čang Šuaj.

Pozor Aktualita:  Jak klimatické změny ovlivňují jeleny, srnce nebo losy? Teplejší počasí pro ně není výhra

Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy