Vek je len číslo, hoci v mojom prípade už dosť vysoké. Hrať tak dlho ako Jágr? Asi nie, on nemá deti, vraví najstarší Slovák v extralige

Domáci však v druhej časti prepli na vyššie obrátky a štyrmi gólmi otočili vývoj zápasu, v ktorom si napokon pripísali triumf 5:3.

“Druhá tretina nám ušla. Košičania dali ľahké góly v presilovke. Vedeli sme, ako to budú hrať, ale nedokázali sme ich pokryť.

Je to veľká škoda, takto si prehrať zápas, keď sme doňho vstúpili skvele. V tretej tretine sme ešte bojovali ale už to nestačilo,” hodnotí Mezei.

Situácia v Slovane bola po smrti Hrubého náročná. Trenčín neťahá dole Bokroš, ale nekvalita legionárov

Hokej mi stále chutí

Sklamaný bol predovšetkým z prístupu tímu v oslabení. Nitrania nepomohli brankárovi Liborovi Kašíkovi, ktorý po štvrtom inkasovanom góle odišiel na striedačku a zápas dochytal Fín Sami Aittokallio.

„Vylúčenia budú v každom zápase, ale my ich jednoducho musíme lepšie ubrániť. Bola to jedna z vecí, ktorá nás najviac sklamala. Potrebujeme sa v bránení oslaboviek zlepšiť,“ mieni Mezei.

Spoluhráči mu špeciálny darček nepripravili, ten mohol prísť v podobe troch bodov z košického ľadu.

Pozor Aktualita:  Skončil na vozíku, hrozila mu amputácia. Rakúska lyžiarska hviezda sa učila nanovo chodiť

“Chalani sa o narodeninách dozvedeli počas cesty na zápas. Najviac by ma potešila výhra, ale nič sa nedeje, ideme ďalej.

SR hokej finále SP Vlci Žilina Humenné ZAX Čítajte viac Chamtivosť Slovákov? Mali nereálne požiadavky, rokovania stroskotali. Baráž? Uzavretie súťaže nestačí, vraví šéf extraligistu

Liga je veľmi vyrovnaná a bod by nás určite potešil. Verím, že ich v ďalších dueloch získame čo najviac,” konštatuje nitriansky kapitán.

Titul najstaršieho hráča extraligy príliš nevníma. Sústredí sa len na svoje výkony na ľade.

„Hokej mi stále chutí. Vek je len číslo, hoci v mojom prípade už celkom vysoké. Zatiaľ ma to stále baví,“ konštatuje Mezei a pri otázke, či plánuje hrať tak dlho ako Jaromír Jágr (52) sa len pousmial. „Myslím, že nie. On nemá deti.“

Šimun nachytal Kašíka

Košičania natiahli víťaznú sériu aj vďaka gólu Eduarda Šimuna. Ten efektným spôsobom prekonal nitrianskeho brankára.

Pozor Aktualita:  Na EURO ho viac ako životný výkon v osemfinále preslávilo fašistické gesto. Doma mu postavili sochu s vlčím pozdravom

913436766 Čítajte viac Juraj, nerozčuľuj sa. Na Slafkovského nasadia provokatérov, varuje majster sveta. Je jedným z najlepšie platených hráčov, musí to potvrdiť

“Bol to z mojej strany zámer. Trochu som ho nachytal, keďže nebol v ideálnom postavení. Netreba z toho robiť vedu. Párkrát som to skúšal aj na tréningu.

Jaro Janus je z toho nešťastný, lebo ho často triafam do hlavy,” opísal gólový moment Šimun.

Priznal, že Priznal, že prvá a posledná tretina domácemu celku nevyšla ideálne. Naopak, v tej druhej, na čo siahli, to skončilo gólom.

„Druhá tretina bola pre nás ako z ríše snov. Cez prestávku sme si povedali, čo máme hrať a pomohol nám hneď prvý gól. Po ňom sme sa nakopli a potom to už išlo,“ mieni Šimun.

Oceliari sa po výhre posunuli na tretie miesto v tabuľke. Spolu s lídrom zo Spišskej Novej Vsi sú jedinými dvoma mužstvami, ktoré doposiaľ v každom zápase bodovali.

Načítavajú sa športové výsledky…

Celý článok tu: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ Môžete tu mať napríklad vo forme spätného odkazu viac :Ceny reklamy